KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9873404
nr 987 3404
Blandteknik
Bo Lindtrup, Stockholmsmotiv, signerad, -84, motivet: 40x33
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 20:26:02
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)